O nas

TERMINAL SPOTKAŃ to zlokalizowana w samym centrum Kielc niezależna powierzchnia przeznaczona do kreatywnych działań. Jeżeli zamierzasz zorganizować:

 

 

 

to miejsce właśnie dla CIEBIE.

Do Twojej dyspozycji oddajemy 85 m2 powierzchni, w skład której wchodzą:

 

 

NASZE ATUTY

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

W TERMINALU SPOTKAŃ jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i dostosowujemy się do Twoich wymagań. Do każdego wydarzenia podchodzimy w indywidualny i elastyczny sposób.

W pomieszczeniach jednocześnie może przebywać około 50 - 55 osób - do 55 osób w ustawieniu kinowym. Uczestnicy mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Wyposażenie obiektu stanowią:

• stoły i krzesła
• rzutnik
• flipchart
• sofa, fotele, stoliki kawowe

SPOTKANIE W CENTRUM

T ERMINAL SPOTKAŃ znajduje się w samym centrum Kielc, u zbiegu ulic Głowackiego i Żeromskiego. Tuż obok mieszczą się Filharmonia Świętokrzyska oraz Rektorat Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Odległość od dworców kolejowego i autobusowego to ok. 2 km, a najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się zaledwie 200 m stąd. Zmotoryzowanych z pewnością ucieszy bliskość dużych parkingów (Plac Wolności oraz parking przy Kieleckim Centrum Kultury). Znakomita lokalizacja powoduje, że w bezpośrednim otoczeniu TERMINALA SPOTKAŃ znajduje się wiele restauracji, cukierni, kawiarni, barów szybkiej obsługi, hoteli, hosteli, klubów muzycznych, sklepów spożywczych i innych użytecznych miejsc. Poza tym, w niedalekiej odległości mieszczą się ważne dla miasta miejsca i zabytki - Wzgórze Zamkowe z Pałacem Biskupów Krakowskich, Park Miejski im. S. Staszica oraz ulica H. Sienkiewicza, czyli kielecki deptak.

WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

Swobodne ułożenie wyposażenia wnętrza (dostępnego w sali) powoduje, że każdy organizator może dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. Na naszej stronie internetowej www.terminalspotkan.pl znajdziesz kilkanaście propozycji ustawień na różne wydarzenia, które można zastosować w TERMINALU SPOTKAŃ. Jednocześnie oferujemy Ci pomoc w pozyskaniu sprzętu, który nie stanowi wyposażenia sali, a jest konieczny do przeprowadzenia Twojego wydarzenia. Catering na Twoje wydarzenie możesz zamówić u nas, w pobliskim bistro, swojej ulubionej restauracji, albo po prostu przynieść ze sobą.