Wydarzenie w Kielcach z cyklu KOCHAMY KWIATY – „Jej Wysokość dynia”

Za nami kolejne wydarzenie z cyklu KOCHAMY KWIATY – „Jej Wysokość dynia” zagościła w TERMINALU SPOTKAŃ. 

Ach co to był za wieczór! 

17 października TERMINAL SPOTKAŃ odwiedzili wspaniali Goście. Byli to Uczestnicy oraz Partnerzy wydarzenia KOCHAMY KWIATY – „Jej Wysokość dynia” organizowanego przez Zespół Kreatywny TERMINALU SPOTKAŃ oraz kielecką Kwiaciarnię Kwiatowa Pasja.

Co szepczą kwiaty? 

W czasie spotkania nasi Goście uczestniczyli w miniwarsztatach florystycznych, które odbywały się pod czujnym okiem Mistrzyni Florystyki Beaty Tokarskiej-Wójcik z Kwiaciarni KWIATOWA PASJA. Każdy z Uczestników własnoręcznie wykonał kompozycję kwiatową, wykorzystując do tego jesienne kwiaty oraz „naczynie” w postaci… wydrążonej wcześniej dyni. Wszystkie prace znakomicie wpisywały się w hasło przewodnie warsztatów – „Jesienne szepty roślin” – kwiaty umieszczone blisko siebie, niczym w dyniowym flower box’ie.

Słodko-słono…

O podniebienia Gości zadbali Partnerzy wydarzenia. Szef kuchni Restauracji ROZMARYN przygotował wyśmienitą zupę krem z imbirową nutą. Znakomite przetwory własnej produkcji – oczywiście z warzyw ekologicznych – podarowała Eko FARMA ŚWIĘTOKRZYSKA. Fenomenalne bułeczki z pestkami dyni wypieczono w PIEKARNI R. DOBROWOLSKI Przepyszne ciasta, ciasteczka i pierniki z dynią w roli głównej wykonali cukiernicy z KAWIARNI CZTERY PORY ROKU.

Z wizytą w Mediolanie 

Czy wyobrażacie sobie, aby nie ruszając się z miejsca, przenieść się do jednej ze światowych stolic mody? Tak, to możliwe, jeśli na Twoim spotkaniu prelegentem jest Jarosław Panek – znawca mody, właściciel salonu z ubraniami największych domów mody INCOGNITO DESIGNER OUTLET. Imponująca wiedza Jarka – znajomość trendów oraz licznych anegdot dotyczących najsłynniejszych projektantów sprawiły, że wszyscy nasi goście odbyli niezwykły spacer ulicami modnego Mediolanu.

Zajrzyj do naszego showroom’u 

W czasie naszego spotkania można było nie tylko posłuchać o modzie i kwiatach. Piękne sukienki i torebki od najlepszych projektantów z Incognito Designer Outlet, jak również wyjątkowe konstrukcje florystyczne wykonane przez Beatę Tokarską-Wójcik, można było podziwiać w naszym showroom’ie. W ten sposób chcieliśmy Wam pokazać, jakie możliwości daje nam druga, mniejsza sala wchodząca w skład TERMINALU SPOTKAŃ.

Pięknie dziękujemy! 

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie wydarzeniami organizowanymi przez TERMINAL SPOTKAŃ. Dziękujemy naszym Gościom oraz Partnerom wydarzenia:

Incognito Designer Outlet

Eko Farma Świętokrzyska

Restauracja Rozmaryn

Piekarnia R.Dobrowolski

Kawiarnia Cztery Pory Roku