Nowe wydarzenie w Kielcach. Kolejne spotkanie KOCHAMY KWIATY już 17 października o 18.00!

wydarzenie w Kielcach | Terminal Spotkań

Kolejne wydarzenie z cyklu KOCHAMY KWIATY- „Jej Wysokość dynia”

Dynia to niekwestionowana królowa jesieni, stąd w naturalny sposób, stała się główną inspiracją naszego kolejnego spotkania z cyklu KOCHAMY KWIATY
„Jej Wysokość dynia” zagości w TERMINALU SPOTKAŃ już 17 PAŹDZIERNIKA, ale… na tym wydarzeniu nie może zabraknąć przede wszystkim WAS.

KOCHAMY KWIATY

To cykl wydarzeń organizowanych przez Kwiaciarnię Kwiatowa Pasja w Kielcach oraz TERMINAL SPOTKAŃ. Intencją organizatorów jest pokazanie różnorodności i piękna roślin poprzez zaproszenie Uczestników to tworzenia kompozycji kwiatowych. Obok wspólnego wykonywania dekoracji, spotkaniom  towarzyszą, także rozmowy z wyjątkowymi gośćmi, prezentacje ciekawych inicjatyw i produktów oraz degustacje potraw.

PROGRAM:

Jesienne szepty roślin – miniwarsztaty florystyczne.

Słodkie i słone oblicza królowej – degustacja potraw.

Nasza jesień …taka piękna! – prezentacja kwiatowych dzieł sztuki.

Jesienny spacer w…Mediolanie – spotkanie z Gościem specjalnym wieczoru.

 

Jeśli macie ochotę wziąć udział w warsztatach florystycznych, lubcie smakować różnych pyszności, chętnie posłuchacie i porozmawiacie o… modzie, gotowaniu i dekorowaniu domu oraz chcecie otrzymać prezent niespodziankę – to zdecydowanie jest propozycja dla WAS!  Każdy Uczestnik wydarzenia otrzyma prezent niespodziankę. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeszcze dziś dokonajcie rezerwacji!

Startujemy o godzinie 18.00 w TERMINALU SPOTKAŃ przy ul. Głowackiego 9 w Kielcach. Bilety: 39zł.

Więcej informacji pod numerem: 507 – 099 – 517 oraz mailowo pod adresem: biuro@terminalspotkan.pl

Czekamy na Was! Do zobaczenia!