ZAPRASZAMY NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY DO TERMINALA SPOTKAŃ!

Wszyscy kochamy dostawać prezenty, czyż nie? W związku z tym zapraszamy na zakupy przedświąteczne w dniach od 5 do 23 grudnia w godzinach od 10:00 do 20:00.

Nie masz pomysłu na prezent? Poszukujesz ładnych ozdób świątecznych? Przyjdź do nas, a na pewno znajdziesz coś fajnego!

Święta to wyjątkowy czas dla każdego, również dzięki pięknym prezentom i dekoracjom świątecznym, sprawiają one, że jest jeszcze bardziej magicznie i bajkowo. Na naszym KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM na pewno znajdziecie coś dla siebie. Codziennie pojawiać się będą nowe rzeczy, więc jeśli jednego dnia nie znaleźliście nic co przypadłoby wam do gustu, nie zniechęcajcie się, ponieważ nie znaczy to, że nie znajdziecie nic w inny dzień. Bedzie można kupić piękne stroiki, choineczki, zawieszki, lampiony, świeczniki, gwiazdy betlejemskie, bombki w różnych kolorach, lampiony, kandelabry, figurki i wiele, wiele innych. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji i niespodzianek.

„Siedzę cichuteńko, patrzę na okienko, poruszyły się zasłonki. Chyba już go widzę, chyba juz go słyszę! Zabrzęczały jego sanek dzwonki. Dzyń, Dzyń…”

Wiecie już o kogo chodzi?! Oczywiście zgadliście – to święty Mikołaj! To właśnie ten czerwony jegomość przyleci do TERMINALA SPOTKAŃ  prosto z Laponii 6 grudnia (środa). Parking na sanie ma opłacony w godzinach od 12:00 do 18:00. To tylko 6 godzin! Nie przegapcie spotkania ze św. Mikołajem!

Drodzy rodzice przyjdźcie do nas ze swoimi pociechami. Na dzieci będą czekać słodkości i dużo radości. Jeśli kupiliście już swojemu synkowi bądź córeczce prezent z okazji Mikołajek, przynieście go do nas i dajcie Mikołajowi, a on wręczy je waszemu dziecku. Z całą pewnością warto skorzystać z takiej okazji i sprawić by było  przeszczęśliwe, że dostało prezent od prawdziwego św. Mikołaja!

Zdradzamy rąbka tajemnicy!

W trakcie naszego KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO będzie czekać na kupujących wiele atrakcji i niespodzianek.  Jedną z nich są trzy podwójne zaproszenia do Multikina na dowolny  seans do końca roku. Przyjdźcie, a może trafią właśnie do was!

Jeszcze raz dla przypomnienia – KIERMASZ ŚWIĄTECZNY będzie trwał od 5 do 23 grudnia w godzinach od 10:00 do 20:00. Natomiast na spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy 6 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!